Hakkımızda

Hakkında

Hypco Türkiye

Halen 26 ülkede enerji faaliyetlerini büyüterek yürüten, dünya petrol piyasasının önde gelen enerji şirketlerinden olan BB ENERGY GRUBU, ülkemize ve insanımıza güvenmekte ve bu doğrultuda Türkiye pazarında nihai tüketiciler tarafından tercih edilen, aranan  bir marka olma temel stratejisi ile ülkemiz pazarına yaptığı yatırımları arttırmaktadır.

BBE ENERGY GRUBU’nun yerel iştiraki olan BBE Enerji aracılığıyla 2016 yılında ortaklık anlaşması ile kurulmuş olan HYPCO’nun tüm hisselerinin tamamı yakın zamanda BBE Enerji tarafından satın alınmıştır. Bayi yatırımlarına ara vermeden devam eden şirketimiz, 2020 yılı sonu itibariyle ülkemiz genelinde 100 den fazla istasyonu olan bir ağa ulaşmış olup kalite standartlarından ödün vermeden, güçlü ve değerli iş ortaklarıyla birlikte orta ve uzun vadeli stratejik hedeflerine yürümektir.

Temel vizyonumuz etik çalışma prensiplerine sahip, hizmet kalitesine odaklanmış bayilerimiz aracılığı ile ülkemizin her yerinde kaliteli ürünlerle nihai tüketicilere ulaşmak, müşteri bağlılığını artırarak sektörde tercih edilen markalardan biri olmaktır. BB ENERGY’nin 40 yıl önce Lübnan’da kurmuş olduğu HYPCO markası Türkiye Pazarında da emin adımlarla ülkemize ve müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Grubumuz ülkemizdeki güvenilir ve güçlü bayi ağını genişletirken, Türk toplumuna karşı sorumluluk olarak gördüğü çevreye adanmışlık ilkesi doğrultusunda ‘Green’ konseptini de uygulamaya başlayacaktır. Devreye aldığımız ilk HYPCO GREEN istasyonumuz, önümüzdeki dönem çevreci istasyonlar stratejimize öncülük edecek örnek bir projedir. Güneş panellerinin kanopiye yerleştirildiği istasyon gerekli gücün % 75'ine kadarını güneş enerjisiyle kendisi üretecek, LED aydınlatma ile sağlanacak ışıklandırma ile tüketilen gücün % 80'ine kadar tasarruf sağlayacaktır. Suyun geri dönüştürüldüğü ve atığın arıtıldığı istasyonumuz her türlü kirliliği en aza indirmek için çevre dostu malzeme ve teknolojilerle tasarlanmıştır. Buna ek olarak, Elektrikli Araç Şarj Çözümleri de sürücülerin kullanımına sunulacaktır.

2020 sonu itibariyle araçların egzozundan çıkan zararlı gazların salınımını azaltmak, yani emisyon oranını düşürmek amacıyla kullanılan ADBLUE’yu ürün ağına katan Şirketimiz, bayilerimizde HYPCO BLUE adı altında satış yapmaktadır.

Hypco, artan bayi ve satış miktarına bağlı olarak, müşterilerine kaliteden ödün vermeden, en yakın ikmal noktalarından kesintisiz hizmet vermek adına ikmal seçeneklerini arttırmaya; en kaliteli hizmet ve ürünleri sunma kararlılığıyla dünyanın lider madeni yağ markalarından biri olan Castrol ile kurmuş olduğu ortaklığı daha da güçlendirmeye devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Etik çalışma prensiplerine sahip, hizmet kalitesine odaklanmışist asyonlarımız aracılığı ile kaliteli ürünlerle nihai tüketicilere ulaşmak,pozitif enerjisi ve çevreye değer veren hizmet anlayışımız ile müşteri bağlılığını arttırark sektörde tercih edilen markalardan biri olarak yolumuza devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Çevreye,insana ve işimize olan saygımızla; akaryakıt ve akaryakıt dışı ürünlerde iyi bir servis merkezi olarak müşterilerimizin en rekabetçi ve en kaliteli ürünlere kolayca ulaşmasını sağlamak, istasyonlarımızda ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak müşteri memnuniyeti ve bağlılığını artırarak, sektörde aranan markalardan biri olmak.Aldığımız her karar, yaptığımız her eylem bağlılık,bütünlük ve gururla yapılacaktır.

DEĞERLERİMİZ

Önceliğimiz insan ve çevredir.

Birlikte çalıştığımız takım arkadaşlarımızın mutluluğu ve sağlığı bize kurumsal başarı ve ilerleme getirmektedir.Takım çalışması,sürekli gelişim ve iş ahlakı olmazsa olmazımızdır. Karşılıklı saygı hem şirket içersinde hem de dışarda bizim için bir önceliktir. Birbirimize güven duymak hem iş ortaklarımıza hem de müşterilerimize bu güveni yansıtmak çatımız altındaki en önemli prensiptir. Sosyal Sorumluluk misyonumuzun önceliği de çocuk ve kadını korumak ve desteklemek adına yapılacak projelere önderlik yapmaktır. Yaşamımızı sürdürdüğümüz ortamdır çevre ve bu yüzden bizde hem kendimize hem de tüm canlılara duyduğumuz saygı ve sevgiyle her zaman çevremizi koruyacak şekilde davranırız.Çevremizin korunması ve en yüksek uluslararası standartlara göre düzenlenerek topluluk gelişiminin desteklenmesi üst düzey çalışanlarımızda dahil olmak üzere tüm Hypco ailesinin taahhüdüdür.

Devamını Göster
Hypco Türkiye

Hypco sizi dinliyor.
Bize ulaşın.

Çağrı Merkezi

444 78 26