Kurumsal

Kurumsal

Hypco Petrolcülük

Misyon: Çevreye, insana ve işine olan saygısıyla; Akaryakıt dağıtım sektöründe müşterilerinin en ekonomik ve en kaliteli ürüne kolayca ulaşmasını sağlamak, istasyonlarında ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak müşteri memnuniyeti ve bağlılığını arttırarak, Sektöründe aranan isimlerden biri olmak.

Vizyon: Yüksek kalitedeki petrol ürünlerini mümkün olan en düşük fiyatla temin ederek; etik çalışma prensiplerine sahip, hizmet kalitesine odaklanmış bayiler ile bilinçli tüketici arasında yüksek memnuniyet oluşturarak, Türkiye ekonomisine ve kendi şirket sermayesine yüksek fayda sağlamak ve sürekli büyüyerek Türkiye'nin her yerinde nihai tüketiciye ulaşmak.

SEÇ (Sağlık, Eğitim, Çevre): Hypco petrolcülük A.Ş. olarak faaliyete başladığımız ilk günden itibaren, insan sağlığı, çalışan sağlığı – eğitimi ve çevreye olan hassasiyetimiz sebebiyle, kurulan istasyonlarımızda, her türlü çevre kirliliği, patlama, yangın, bedensel yaralanma, mesleki hastalıklar ve maddi hasara yol açabilecek faaliyetler için; çalışanlarımızla yapılan düzenli eğitimler ve toplantılar sonucunda farkındalık artırımını en üst düzeye çekmeye gayret etmekteyiz. Değişen çevre ve gelişen teknoloji faktörleri doğrultusunda, yürürlükte ki mevzuata ve ilgili standartlara tam uyum sağlamaktayız.

Daha uzun yıllar kullanmak zorunda olduğumuz fosil yakıtların çevreye verebileceği zararları minimize etmek adına;

Dünyada yapılan tüm araştırmalar, gelişmeler takip edilmekte ve uluslararası düzeyde tüm çevre örgütlerinin bu konulardaki önerilerine uygun olarak teknik olarak alınması gereken tedbirleri tüm tesislerimizde uygulamaktayız. Düzenli olarak yapılan eğitimler ve acil durum tatbikatlarıyla, tesislerimizin ve çalışanlarının yeterlilik düzeyi ölçülmekte, istasyon çalışanlarının sağlığa ve çevreye zarar verebilecek hareketlerden kaçınan, bilinçli çalışan olma sorumluluğu empoze edilmektedir. Gelecek nesillerin bize emanet ettiği Dünya’ da doğal kaynakları en verimli şekilde kullanarak, çevre kirliliğini minimize etmek, üst düzey çalışanlarımızda dâhil olmak üzere tüm Hypco ailesinin kamuoyuna en yüksek önem düzeyindeki taahhüdüdür.

Kalite: Hypco, Akaryakıtın rafineriden çıkışından itibaren tüm aşamalarda gerekli denetim ve kontrollerden geçirerek müşterilerinin deposuna en güvenli ve kaliteli şekilde ulaşmasını sağlar.

Hizmet ve ürün kalitesini geliştirmek amaçlı, Türkiye’nin her bölgesinde görevlendirilen bölge sorumlularımız tarafından periyodik aralıklarla yapılan müşteri ve bayii ziyaretleri sonucunda oluşturulan, ‘’Değerlendirme Anketleri’’ ışığında, müşterilerimizin aldıkları hizmet kalitesinin en üst düzeye ulaşması sağlanır.

Alanında uzman denetçiler tarafından hizmet ulaştırmada izlenen her süreçte düzenli olarak kalite analizi yapılır. Titizlikle izlenen bu süreç sonucunda akaryakıt ürünlerimizin kalitesini ölçmenin en reel yolu her geçen gün artan bayii ve müşteri sayımızdır.

İnsan Kaynakları: Sektörde hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Hypco'nun bugün ulaştığı başarısının temeli, doğru insan kaynakları politikası uygulamalarıdır. Hypco için çalışan mutluluğu beraberinde kurumsal başarı ve ilerleme getirmektedir. İş ihtiyacını doğru personelle karşılayarak, yüksek performans getirisi olarak geri dönmesi sağlanır.

İşe alım sürecinde öncelikli tercihimiz, işini ilk günkü hevesle yaparak, hem kişisel kariyerinde yükselme arzusu olan hem de Hypco'ya yüksek düzeyde fayda sağlayabilecek, yeniliğe ve teknolojiye açık çalışma arkadaşlarıdır. Yapılan mülakatlar sonrasında işe alınan personelimizin kısa sürede uyumunu sağlamak amacıyla, gerekli bilgi aktarımları ve eğitimler verilir. Belirli periyotlarla yapılan performans değerlendirmesi; kişisel kariyer programlanması ve şirket eğitimlerinin verimliliği konusunda, yönetici ve çalışanın hedef saptaması nihayetinde ücret belirlemesi şeklindedir.

Takım çalışmasının, sistemli çalışmanın, sürekli gelişimin ve iş ahlakının önemli olduğu bu sektörde, hiçbir ayrım gözetmeden her çalışanımıza eşit haklar sunmak Hypco'nun etik insan kaynakları kurallarındandır. Tek bir mutsuz yüzün bütün şirket çalışanlarının motivasyonunu kötü etkileyeceği kanaatiyle, çeşitli sosyal aktiviteler düzenleyerek, çalışanlarımızın iş stresini atmalarına yardımcı olmaktayız. Eğer sizde Hypco ailesine katılmak isterseniz, İş ilanlarımıza ve İş Başvuru Formuna ‘’Duyurular’’ Sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kurumsal-Sosyal Sorumluluk: Hypco kazandığı sermayesini yine halka dönüştürmekle sorumlu bir kuruluştur. Sağlığın, eğitimin, çevreninin ihtiyaçlarını kendi bünyesinde kurulan bayiiler öncülüğünde tanır, değerlendirir ve gerekli yatırımları yapar.

Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomiye canlılık katarak, bölge halkının kalkınmasında etkili rol oynarız. Çevrenin, toprağın ve sağlığın korunmasında bölge halkını da bilinçlendirerek, elimizden geldiğince geniş bir kitlenin bu konularda üzerine düşen görevin bilincinde olmasına yardımcı oluruz.

YÖNETİM KURULUMUZ

Mohamed Aboel Nasr Bassatne
Yönetim Kurulu Başkanı

Bachir Abul Nasr Bassatne
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Hatice Tulum
Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO

Hypco Petrolcülük

Hypco sizi dinliyor.
Bize ulaşın.

Çağrı Merkezi

444 78 26