Sürdürülebilirlik ve Sosyal Projeler

HYPCO

Sürdürülebilirlik ve Sosyal Projeler

Hypco kazandığı sermayesini yine halka dönüştürmekle sorumlu bir kuruluştur. Sağlığın, eğitimin, çevreninin ihtiyaçlarını kendi bünyesinde kurulan bayiiler öncülüğünde tanır, değerlendirir ve gerekli yatırımları yapar.

Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomiye canlılık katarak, bölge halkının kalkınmasında etkili rol oynarız. Çevrenin, toprağın ve sağlığın korunmasında bölge halkını da bilinçlendirerek, elimizden geldiğince geniş bir kitlenin bu konularda üzerine düşen görevin bilincinde olmasına yardımcı oluruz.

Neler Yaparız?

HYPCO'nun ana hedefi marka değeri ve güvencesi altında yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan standartlarda işletilen akaryakıt istasyonları açmak olup,güçlü ve güzel bir geleceğe giden bu yolda tüç çalışanları ile kendini yenileyerek,geliştirerek ,rakiplerini de takip ederek her zaman daha iyi hizmet ve satış odaklı olmak gerekliliğinin bilincindedir. Bu yolda ilerlerken sosyal sorumluluk projelerine de önem vermektedir.

Neler Yaptık?

Sosyal Sorumluluk Misyonumuzun önceliği Çocuk ve Kadını desteklemek ve korumak adına yapılan ve yapılacak projelere önder olarak destek vermektir.

TOÇEV (Tuvana Okuma İstekli Çocuklar Vakfı) ile işbirliği yaparak 2022 senesinde kız çocuklarının eğitimlerine devam edebilmeleri için  destek olduk.

DARÜŞŞAFAKA Vakfı ile işbirliği yaparak 2023 senesinde  deprezede çocukların eğitimlerine devam edebilmeleri için destek olduk.

Motor Sporlarında Türkiyede yarışan ilk ve dünyada yarışan ikinci engelli kadın pilot olan Kübra Denizci'ye sponsor olduk.

 

Sürdürülebilirlik ve Sosyal Projeler

Hypco sizi dinliyor.
Bize ulaşın.

Çağrı Merkezi

444 78 26